O NÁS

Advokátní kancelář Dubini – Giannotti

Advokátní kancelář tvoří dva italští advokáti s povolením vykonávat svou činnost na celém území Itálie. Od roku 2010 je kancelář zastoupena i na území České republiky (Brno, Karlovy Vary), kde působí advokát Andrea Giannotti, zatímco advokát Boris Dubini působí na italském území ve městech Milán a Merano. Oba advokáti mluví česky. Advokátní kancelář se specializuje na poskytování služeb:- poradenství- zastupování před italskými soudy pro české a slovenské klienty. Mateřským jazykem advokáta Borise Dubiniho je čeština a italština.

Avv. Boris Dubini, advokát

Narozen v roce 1974, Como (Itálie). Universita degli Studi di Milano – Právnická fakulta, studium ukončeno v roce 1999. Od r. 2006 zapsán do advokátní komory města Como. Specializace na italské trestní právo, italské občanské a obchodní právo. Od roku 2006 působí jako advokát v Bergamu a Comu. Jazyky: mateřský jazyk italština a čeština, cizí jazyky: angličtina, němčina. Kanceláře: Milano, Merano.

Avv. Andrea Giannotti, advokát

Narozen v roce 1974, Bergamo (Itálie). Universita degli Studi di Milano - Právnická fakulta, studium ukončeno v roce 1999. Universita degli Studi dell'Insubria (Como) - Právnická fakulta – Doktorát na téma historie a doktrína politických institucí, ukončen v roce 2003. Od roku 2005 zapsán do advokátní komory města Bergamo. Od roku 2008 žije v České republice. Jazyky: čeština, angličtina, ruština. Kancelář: Brno.